Archive for 'aktualności'

1 2 »

Adaptacja w miejscu pracy

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Wojewódzki Urząd Pracy Oddział w Bydgoszczy zapraszają na bezpłatne warsztaty pt. „Adaptacja w miejscu pracy”, które odbędą się dnia 28 września 2017 r., w godz. 9.00 – 12.00 w budynku Wojewódzkiego Urzędu Pracy (Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy), przy ul. Paderewskiego 26, sala nr 15.
Więcej informacji [...]

Warsztaty “Postaw na siebie – o asertywności w pigułce”

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na warsztaty “Postaw na siebie – o asertywności w pigułce”, które odbędą się 22.08.2017 r. w godz. 9.00 – 14.30 w siedzibie Centrum.
szczegóły

Konferencja Dietetyki Sportowej

Akademia Dietetyki Sportowej ma przyjemność zaprosić na nadchodzącą “Konferencję Dietetyki Sportowej”, która odbędzie się w dniu 16 września br. w Warszawie w auli głównej Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej.
program konferencji
Więcej informacji o konferencji dostępnych jest pod linkiem http://www.akademiads.pl/szkolenia/109-konferencja-dietetyki-sportowej-warszawa.

Nabór na studia doktoranckie

Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN ogłasza nabór na studia doktoranckie.
Zapraszamy do składania wniosków on-line w Instytucie Nenckiego.
Lista dostępnych projektów oraz aplikacja on-line:
www.nencki.gov.pl
Termin składania dokumentów:
1 września 2017 r.

V Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Ku standardom opieki nad pacjentem w śpiączce”.

Fundacja „Światło” pragnie serdecznie zaprosić do udziału w tegorocznej V Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Ku standardom opieki nad pacjentem w śpiączce”.
Miejsce Konferencji: Hotel Filmar, ul. Grudziądzka 45, Toruń
Data Konferencji: 7-8 września 2017
Głównym celem konferencji jest wypracowanie standardów opieki, które pozwolą na skuteczniejsze merytoryczne wdrożenie postępowania zwiększającego szansę tej marginalizowanej grupy chorych. Konferencja nie tylko integruje środowisko [...]

1 2 »