Zapraszamy na spotkanie:
“Mistrzowskie prezentacje”
15.12.2017, g. 11.00-14.00

1. Jak zainteresować słuchaczy?
2. Jak przezwyciężyć lęk przed publicznym wystąpieniem?
3. Jak ćwiczyć skuteczność swojej mowy?
4. Jak skutecznie wykorzystać pomoce wizulane?

Odpowiedzi na powyższe pytania otrzymasz na naszym warsztacie.
Zapisy – biurokarier@cm.umk.pl


Zapraszamy na warsztat na którym:
1. Dowiesz się jak budować pozytywne relacje z ludźmi w sferze biznesowej.
2. Poznasz zasady savoir-vivre’u.
3. Poznasz zasady kreowania wizerunku w kontaktach zawodowych i w Internecie.

13.12.2017
g.11.00 – 14.00

sala warsztatowa Biura Karier, budynek Biblioteki Medycznej, pokój 17A.

zapisy: biurokarier@cm.umk.pl

Akademia Dietetyki ogłasza kolejną edycję ogólnopolskiego konkursu na najciekawszy artykuł popularnonaukowy. Zadaniem konkursu jest napisanie oryginalnego artykułu popularnonaukowego z zakresu dietetyki lub nauk o żywieniu na temat dowolnie wybrany przez autora, ale dotyczący nowości ze świata dietetyki.

Celem konkursu jest umożliwienie rozwoju młodym specjalistom oraz zdobycie cennego zawodowego doświadczenia. Co więcej, konkurs zachęca studentów i absolwentów do kształcenia się w obszarze pisania prac poglądowych opartych na publikacjach naukowych.

Konkurs adresowany jest do wszystkich studentów i absolwentów II stopnia oraz absolwentów I stopnia studiów na kierunku: dietetyka, technologia żywności, biotechnologia i innych kierunków pokrewnych.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać już od 10 listopada 2017 r. Prace konkursowe wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym i skanem dyplomu można nadsyłać do 10 stycznia 2018 r.

Do konkursu będą przyjmowane prace napisane w języku polskim, o objętości 4500 – 6000 znaków (bez spacji). Artykuły muszą być napisane zgodnie z zasadami tworzenia prac poglądowych. Każdy tekst musi posiadać bibliografię, natomiast może zawierać tabele, wykresy, schematy.

Prace konkursowe proszę przesyłać na adres konkurs@akademiadietetyki.pl

Autorzy najlepszych i najciekawszych artykułów zostaną nagrodzeni płatnym stażem organizowanym przez Akademię Dietetyki. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane na stronie www.akademiadietetyki.pl.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami i regulaminem konkursu, dostępnymi na stronie internetowej Akademii Dietetyki