1 2 »

Branże medyczna, chemiczna czy kosmetyczna będą gościły podczas tegorocznych Targów Pracy Offerty 2017. Zapraszamy studentów Collegium Medicum UMK do aktywnego udziału w zbliżających się targach, które odbędą się 16 listopada w godzinach 11:00 do 17:00 w Hali Łuczniczka.
Na kandydatów z sektora zdrowia będą czekały oferty firm produkujących sprzęt medyczny, zajmujących się produkcją kosmetyków oraz świadczących usługi opiekuńcze na rzecz osób starszych. Ponadto pracodawcy będą poszukiwać wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego. Na płycie targów nie zabraknie przedstawicieli innych branż, którzy szukają testerów, analityków, specjalistów ds. obsługi klienta, oferując zatrudnienie w trakcie trwania studiów.
Oprócz tego skorzystać będzie można z pomocy specjalistów dyżurujących w strefie konsultacyjno-doradczej, w której uzyskasz porady z zakresu: tworzenia dokumentów aplikacyjnych, przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, pracy poza granicami kraju, rozwoju zawodowego i planowania kariery, otwierania działalności gospodarczej, zakładania start upów, pozyskiwania środków na działalność gospodarczą.
W trakcie targów skorzystać można z bezpłatnych szkoleń, które podnoszą kompetencje zawodowe. Lista warsztatów raz zapisy na https://offerty.byd.pl/warsztaty
To nie wszystko -podczas targów pracy możesz zupełnie za darmo zrobić sobie profesjonalne zdjęcie do CV czy innych dokumentów aplikacyjnych (pamiętajcie by ubrać się stosownie do zdjęcia). Osoby te, szczególnie kobiety serdecznie zapraszamy na bezpłatny makijaż.
Porozumienie Bydgoskich Biur Karier przygotowało szereg atrakcji związanych z wiedzą o współczesnym rynku pracy, jego perspektywach i wyzwaniach. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie http://www.offerty.byd.pl/ oraz śledząc nas na Facebooku www.facebook.com/BiuraKarier/.

baner

Biuro Karier Collegium Medicum serdecznie zaprasza.

2017-11-07

Serdecznie zapraszamy na warsztaty “Młody farmaceuta na rynku pracy” w dniu 21.11.2017 (wtorek) w godzinach 12.00-13.00 w sali nr 10 w budynku Biblioteki Medycznej.

Bazując na doświadczeniu rekrutacyjnym Sieci Aptek Gemini, chcielibyśmy zaproponować Wam spotkanie szkoleniowe dotyczące przygotowania studentów do wejścia na rynek pracy. Na spotkaniu poruszone zostaną następujące tematy:

- jak zainteresować swoją osobą przyszłego pracodawcę

- jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej

- jak prawidłowo przygotować CV.

Zapisy w Biurze Karier biurokarier@cm.umk.pl

Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Flandria- Toruń poszukuje osób, które znalazłyby czas i pomogły w promowaniu zdrowego stylu życia.

Interesują nas: warsztaty, pogadanki, wykłady- jesteśmy otwarci tak na formę, częstotliwość, jak i grupę odbiorców (dzieci w przedszkolach, dorośli w siedzibie stowarzyszenia).

Jesteśmy stowarzyszeniem, którego głównym celem jest zwiększenie dostępu do wysokiej jakości usług zdrowotnych, profesjonalnej pomocy wolontaryjnej oraz wspieranie możliwości samorealizacji poprzez udział w szerokiej ofercie działań społecznych i zdrowotnych.

Prowadzimy spotkania dla dzieci (warsztaty, badania podoskopowe stóp), młodzieży (korepetycje, lektoraty), osób dorosłych i Seniorów (cotygodniowe spotkania – także ze specjalistami).

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:
SWP Flandria Toruń
tel. 664-999-881
m.geraga@flandria.pl

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Wojewódzki Urząd Pracy Oddział w Bydgoszczy zapraszają na bezpłatne warsztaty pt. „Adaptacja w miejscu pracy”, które odbędą się dnia 28 września 2017 r., w godz. 9.00 – 12.00 w budynku Wojewódzkiego Urzędu Pracy (Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy), przy ul. Paderewskiego 26, sala nr 15.

Więcej informacji http://barr.pl/event/warsztaty-pt-adaptacja-w-miejscu-pracy/

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na warsztaty “Postaw na siebie – o asertywności w pigułce”, które odbędą się 22.08.2017 r. w godz. 9.00 – 14.30 w siedzibie Centrum.
szczegóły

1 2 »